Wydarzenia w Przedszkolu

15 grudnia 2012 r.  to dzień pełen magii świątecznej, ponieważ Rodzicom przedstawiliśmy ,, Jasełka”, a potem odwiedził nas Święty Mikołaj i obdarował Nas podarkami.

30 listopada 2012 r. z Rodzicami bawiliśmy się we wróżby andrzejkowe, a potem zostaliśmy na noc w przedszkolu.

26 listopada 2012 r. byliśmy w Muzeum Se-ma –for oglądaliśmy bajkę pt.,, Przygody Misia Uszatka” i poznaliśmy historię powstania tej bajki oraz innych bajek, oraz bawiliśmy się w animatorów.

23 listopada 2012 r. bawiliśmy się z naszymi misiami z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia.

14 listopada 2012 r. gościła u Nas Pani Jesień z okazji Balu Jesieni.

5 listopada 2012 r. to Dzień Postaci z Bajek. W tym dniu przenieśliśmy się w krainę baśni i bawiliśmy się z bohaterami z bajek.

27 października 2012 r. był dniem pełnym ekscytacji i emocji, ponieważ zostaliśmy pasowani na przedszkolaków.

3 października 2012 r. gościło u Nas kino objazdowe.

21 września 2012 r. po raz pierwszy odwiedzili Nas muzycy z Filharmonii Łódzkiej.

8 sierpnia 2012 r. pojechaliśmy na całodniową wycieczkę do ZOO – SAFARI w Borysewie.

2 czerwca 2012 r. w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny dla Rodziców i Dzieci.